O blogu

Aký by mal byť...aký chcem, aby bol.

...zásadový


Blog obsahuje predovšetkým mnou spracované fotografie, texty a vyrobené diela. Nevylučuje však odkazy/linky na diela iných autorov, či iné webové stránky, ktoré budem prostredníctvom blogu propagovať a doporučovať svojim čitateľkám. Ďalej môže obsahovať fotografie, či príspevky dodané Vami, čitateľkami - tvorivými dušami, ktoré budú súhlasiť s ich uverejnením.
Fotografie a texty/návody na blogu, ktoré sú mojím vlastníctvom, prosím, nekopírujte a nešírte na iných stránkach ďalším osobám, nevydávajte za svoje, nepredávajte na základe nich svoje výrobky. 
Zberateľom fotografií háčkovaných, či iných diel je poskytnutie fotografií po dohode možné.

...komunikatívny a interaktívny


Blog ponúka priestor na vyjadrenie Vašich názorov. Budem sa tešiť na všetky komentáre, či Vaše príspevky/fotografie, ktoré obohatia obsah blogu. V helpoch počítajte s interaktivitou, preto píšte v prípade potreby.

...pozitívny


Celý blog by mal pôsobiť pozitívne, mal by zaujať, potešiť, proste vyzvať k dobrej nálade, či len k prianiu pohovového dňa. Rovnako počítam so slušnou formou pri písaní komentárov.

...kreatívny


Chcem, aby blog priniesol  niečo nové, niečo "remake" i niečo "revival", využitím existujúcich tradovaných postupov a techník, príp. návodov.

...inšpiratívny i inšpirujúci sa


Chcem, aby bol blog impulzom pre Vašu tvorbu, aby Vám môj návod, či fotografia poskytli možnosť obdobnej osobnej radosti, či potešili Vašich blízkych, nie Vašich zákazníkov. V sekcii fotoROOM nájdete  iba "impulz" :o) a ostatné je už na Vás, v sekcii fotoPOSTUPY nájdete presný návod, ktorý som chcela zverejniť, aby bola možnosť dosiahnuť identického výsledku.

...vychytaný a živý


Budem sa o tento atribút môjho blogu neustále snažiť, aby bol tento blog jedným z tých, ktoré nezabudnete navštíviť vo svojich voľných chvíľach, lebo tam nájdete tie správne veci, radu, či pozitívneho autora, s ktorým si dáte internetovú kávu a vymeníte pár pekných riadkov.

...náučný a nápomocný


V blogu som pripravila sekciu "helpov", obsahujúcich základy i ďalšie pokročilejšie postupy háčkovania. Je určená pre Vás, či ste začiatočník alebo sa chcete zdokonaliť, v druhom rade sa na ne budú odvolávať moje projekty, či návody.

pé.es: 

Každý z týchto atribútov je viac, či menej dosiahnutý alebo dosiahnuteľný v čase. O niektoré sa budem snažiť, niektoré chcem, aby platili hneď a navždy. Ďakujem, že ste sa na tejto stránke dostali až sem a  tieto slová beriete. 
Ste vítaná znova a znova.

2 komentáře:

 1. Úžasná stránka s úžasným nápadom.Musím pochváliť Tvoju modelečku a modela.Sú úžasnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí.Nehc sa tejto stránke darí,nech má len samé pozitívne ohlasy.Veľa šťastia.papa.Silvia M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dakujem Silvííí za prianie, a pochvaly odovzdám i prckom :o))) Budem sa snažiť! Sľubujem :o)))
   Lenka

   Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...